ANNELER TOPLUMLARIN GELECEĞİNİ İNŞA EDERLER

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler 12 Mayıs Pazar Günü kutlanacak olan “Anneler Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır” dedi.

ANNELER TOPLUMLARIN GELECEĞİNİ İNŞA EDERLER
ANNELER TOPLUMLARIN GELECEĞİNİ İNŞA EDERLER Yönetici
Bu içerik 421 kez okundu.

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, mesajında şu görüşlere yer verdi:

Annelerimiz en iyi şekilde yetişmemiz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve sabırlarıyla dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Peygamber Efendimizin (S.A.V) ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ Hadis-i Şerifi dinimizde annelerin değerini en iyi şekilde ifade etmemize yardımcı olmaktadır.

Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır. Merhametin ve emeğin sembolü olan annelerimizi her zaman el üstünde tutmalıyız. Varlıklarıyla yaşamımıza renk katan, hayat boyunca sevgi ve şefkatlerini yaşamımızdan eksik etmeyerek bizlere yön veren annelerimiz sevginin en güzeline layıktır. İlk öğretmenimiz, hayat boyu yol göstericimiz olan annelerimizi yılda bir gün değil her gün hatırlamalıyız.
Haklarını ne yaparsak yapalım ödeyemeyeceğimiz annelerimiz sadece çocuklarının değil, toplumların da geleceğini inşa ederler.

Hoşgörünün, fedakârlığın, merhametin ve karşılıksız sevginin sınırsız kaynağı tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, her günü aynı sevinç ve coşkuyla yaşamaları temennisiyle saygılarımı sunuyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR