DOLMUŞTA HİLMİ GÜLER SÜRPRİZİ

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler, toplu taşıma aracına binerek vatandaşlarla hem seyahat hem de sohbet etti.

DOLMUŞTA HİLMİ GÜLER SÜRPRİZİ
DOLMUŞTA HİLMİ GÜLER SÜRPRİZİ Yönetici
Bu içerik 509 kez okundu.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Altınordu şehir merkezinde toplu taşıma aracına binerek vatandaşlara sürpriz yaptı. Bir anda karşılarında eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler’i gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Bir hat boyunca toplu taşıma aracında seyahat eden ve araca binen vatandaşlarla sohbet eden Güler, kendisine yöneltilen soruları da cevaplandırdı.

Güler, Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde de zaman zaman toplu taşıma aracını kullanacağını belirterek, “Toplu taşıma araçları en iyi anket unsurudur. Vatandaşların düşüncelerini daha net öğrenme imkanı veriyor. Seyahatimiz boyunca vatandaşlarımızın görüş ve düşüncelerini aldım. Gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR