8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

BAŞKAN TOMAKİN; BAŞIMIZIN TACI..! CENNETİN AYAKLARININ ALTINA SERİLDİĞİ KADINLARIMIZ ..! 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN Yönetici
Bu içerik 508 kez okundu.

AK PARTİ İl Başkanı Halit Tomakin , 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle yayımladığı mesajında ALLAH.cc ‘nun özel lütfu ile hiçbir kalpte olmayan anne sevgileri ve mücadeleleriyle, fedakarlık ve azimleri ile insanlığın doğan güneşi kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum diyerek , Kadınlarımız bizim başımızın tacıdır, İslam dini kadınlara özel önem vermiş ,hepimizin bildiği sevgili peygamberimizin “Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” hadisi ile kadınlara verdiği önemi çağlar ötesine taşımıştır. Yine modern dünya daha işçi haklarını bilmezken, sevgili peygamberimiz işçinin hakkını alın teri kurumadan veriniz diyerek kadın erkek ayrımı yapmadan emeğin kutsal olduğunu vurgulamıştır dedi.

SEÇİMLERDE EN ÇOK KADIN ADAY GÖSTEREN PARTİ AK PARTİ OLMUŞTUR

Başkan Tomakin, Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın özel gayretleri ile AK PARTİ kadınlar siyasette kendilerine yer bulmuşlar, ana kademe teşkilatlarında % 30 kontenjanla teşmil hakkı elde etmişlerdir. Yine seçimlerde kadın adaylara özel önem verilmiş en çok kadın aday gösteren parti AK PARTİ olmuştur dedi.

TÜRK GELENEĞİNDE KADIN HEP ÖN SAFTADIR. BİR ANNEDEN ÖTE, BİR YÖNETİCİ, BİR BİLGE OLUR , HELE VATANI SÖZ KONUSU İSE, ERZURUM'DA KARA FATMA OLUR

İl Başkanı Halit Tomakin, Türk geleneğinde kadın hep ön saftadır. Bir anneden öte ,bir yönetici, bir bilge olur, hele vatanı söz konusu ise, Erzurum'da Kara Fatma olur. Balkanlardan, Kafkaslara kadar cephe cephe dolaşır. Yeri gelir Tüm şehri organize eder cepheye lojistik destek sağlar. Yeri gelir Şerife bacı olur. Bu yolda kendisi de şehadete yürür. Yeri gelir Nene Hatun olur. Daha yeni başımıza gelen 15 Temmuz darbesinde ,hepimizin şahit olduğu gibi kadınlarımız FETÖ hain darbecilerin karşısına yiğitçe dikilerek şehadete ulaşır dedi.

KADINLARIMIZ, AK PARTİ’DE ANA KADEME TEŞKİLATLARINDA %30 KONTENJANLA TEMSİL HAKKI ELDE ETMİŞLERDİR

Başkan Tomakin, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyet kurulduktan sonra kadınlarımıza seçme ve seçilme hakkı tanıyarak bu konuda dünyada ilk sıralarda yer almıştır. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın özel gayretleri ile 2002 den bu yana kadınlarız lehine devrim niteliğinde kanunlar çıkmıştır. Yine Cumhurbaşkanımızın emirleri doğrultusunda kadınlarımıza, AK PARTİ’de ana kademe teşkilatlarında %30 kontenjanla temsil hakkı elde etmişler, bunun sonucu olarak kadınlarımız siyasete seviye ve zariflik getirmişlerdir. Seçimlerde kadın adaylara özel önem verilmiş en çok kadın aday gösteren parti AK PARTİ olmuştur" dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla, vatanını canından aziz bilen, milletimizin istikbali için şehit olan tüm kadınlarımızı rahmetle şükranla yad ediyorum. İlimiz, Ülkemiz ve dünyadaki tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü gönülden tebrik ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR