REGAİB KANDİLİ VE ÜÇ AYLAR ÜMMETİN YENİDEN DİRİLİŞİNE VESİLE OLSUN

Başkan Tomakin , Regaib kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Tomakin Mesajında , Üç ayların içinde barındırdığı mübarek gün ve gecelerin ve yarın akşam idrak edeceğimiz Regaib Kandilinin ümmetin Yeniden dirilişine ve kurtuluşuna vesile olmasını Yüce Rabbim niyaz ediyorum dedi.

 REGAİB KANDİLİ VE ÜÇ AYLAR ÜMMETİN YENİDEN DİRİLİŞİNE VESİLE OLSUN
 REGAİB KANDİLİ VE ÜÇ AYLAR ÜMMETİN YENİDEN DİRİLİŞİNE VESİLE OLSUN Yönetici
Bu içerik 591 kez okundu.

Başkan Tomakin, ALLAH cc. İslam Dinini insanlığa bir kurtuluş olarak gönderilmiş , kainatın sultanı sevgili Peygamberimizi de alemlere rahmet olarak göndermiştir. Rabbimizin biz kullarını dünya ve ahiret aleminde kurtuluşuna vesile olsun diye özel gün ve geceler tahsis etmiş , bu, gün ve gecelerden birisi olan 11 ayın sultanı Ramazan ve 1000 geceden hayırlı Kadir Gecesi’nin müjdecisi, üç ayların başlangıcı Regaip Kandili’ni hep birlikte idrak edeceğiz.

Başkan Tomakin, Üç ayların, halkımız ve bütün dünya Müslümanları için birlik, beraberlik içinde Ümmetin yeniden dirilişine ve kurtuluşa vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ediyorum diyerek , böyle gün ve geceler, insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel gecelerdir.

Tomakin, Rabbimizden dileğimiz bizleri bu ulvi iklimden nasipdar eylemesidir. Regaip gecesinin mazlumların umudu ülkemizin birliğine, beraberliğine vesile olmasını diliyor, Bu vesileyle tüm İslam aleminin üç aylarını tebrik ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR