Şenlik Havasında Bir Festival Samimi Görüntülere Sahne Oldu

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kabadüz Belediyesi tarafından, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Çambaşı Kar Festivali tüm coşkusuyla devam ediyor. Beyaz örtünün hakim olduğu bölgede festival Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi GÜLER'inde katılımıyla ayrı bir renk kazandı.

Şenlik Havasında Bir Festival Samimi Görüntülere Sahne Oldu
Şenlik Havasında Bir Festival Samimi Görüntülere Sahne Oldu Yönetici
Bu içerik 1160 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kabadüz Belediyesi tarafından, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Çambaşı Kar Festivali tüm coşkusuyla devam ediyor. Beyaz örtünün hakim olduğu bölgede festival Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi GÜLER'inde katılımıyla ayrı bir renk kazandı. İçtenliği, samimiyeti ve güleryüzlülüğüyle Ordu halkının akıllarında yer eden Güler soğuk havaya rağmen samimiyetiyle sıcak atmosfer yaratmayı yine başardı.

GÜLER’e Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit TOMAKİN, İl Teşkilat Başkanları ve çok sayıda partili eşlik etti.

Fırtına ve tipinin hakim olduğu bölgede zaman zaman hava şartlarından dolayı aksaklık yaşansada bu durum yüzlerdeki mutluluktan  ve kalplerdeki samimiyetten bir şey kaybettirmedi.

Tevazu, samimiyet ve gayreti ilke edinen AK PARTİ bunun sadece bir  slogan olarak kalmadığını, gönüllerde yaşadığı ve yaşattırıldığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR