Ordu Taklit Edilen Bir Şehir Haline Gelecek

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu'nun taklit eden değil, taklit edilen bir şehir haline geleceğini söyledi.

Ordu Taklit Edilen Bir Şehir Haline Gelecek
Ordu Taklit Edilen Bir Şehir Haline Gelecek Yönetici
Bu içerik 399 kez okundu.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu'nun taklit eden değil, taklit edilen bir şehir haline geleceğini söyledi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen, ilçe belediye başkan adayları ile tanışma, istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Ordu'da seçime hazır olduklarını belirten Güler, "Burada eski ve yeni adayların kaynaşmasını sağladık. Çok güzel bir hava oluştu" dedi. Sayın Güler, şunları söyledi:

 

"Eskilerin tecrübesi yenilerin de birikimiyle Ordu seçime hazır diyebilirim. Gece gündüz çalışıyoruz. Dün gece saat 03:00'e kadar uzmanlarla birlikte çalışmalarımızı sürdürdük. Zaten bu konuda parti olarak büyük bir birikimimiz, tecrübelerimiz var. Bu tecrübelerimizle yeni gelişmeler ışığında çağdaş bir kent olacak şekilde Ordu'muzu hazırlıyoruz. Burada bir geleceği yazmak için büyük bir sabırsızlık içerisindeyiz. Arkadaşlarımız birikimlerini projelerle ortaya koydular. Bunları somut olarak diğer adaylarımız ortaya çıkınca bir kampanya ile ortaya koyacağız. Ama şunu söyleyebilirim; Ordu kendinden ve adından sıkça bahsettirecek, başarılarıyla takdir edilir, taklit eden değil taklit edilen bir şehir haline gelecek." dedi.

ordu büyükşehir belediye başkan adayı ordu taklit edilen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR