Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın TÖREN Kimdir?

AK Parti, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için belediye başkan adayları listesini yayınladı. Ordu Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören olarak ilan edildi. Peki, Ordu Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın TÖREN Kimdir?
Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın TÖREN Kimdir? Yönetici
Bu içerik 575 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde yarışacak belediye başkan adaylarını açıkladı. Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Ordu Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören oldu. Peki, Aşkın Tören kimdir? İşte Ordu Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören hakkındaki her şey...

AŞKIN TÖREN KİMDİR?

1974 doğumlu Ordu Altınordu Çavuşlar Mahallesi'nden Aşkın Tören, orta ve lise eğitimini sırasıyla Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu ve Ordu Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Akman Dili ve Eğitimi üzerine yapmıştır. Bilim Uzmanı unvanına sahiptir. 22. 23. Ve 24. Dönemlerde Ak Parti Gruplarında Milletvekilliği danışmanlığı yapan Tören, Başbakanlık Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan Uzman, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan ise Basın ve Halk ilişkiler Müşavirliği görevlerinde bulunmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR