Gölköy Belediye Başkan Adayı Fikri ULUDAĞ Kimdir ?

02.05.1972 yılında Ordu ili, Gölköy ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünden mezun oldu. Yurtiçi ve Yurtdışında faaliyet gösteren bir şirketin Kuruculuğunu ve Yönetim Kurulu üyeliğiyle yaptı.

Gölköy Belediye Başkan Adayı Fikri ULUDAĞ Kimdir ?
Gölköy Belediye Başkan Adayı Fikri ULUDAĞ Kimdir ? Yönetici
Bu içerik 667 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

02.05.1972 yılında Ordu ili, Gölköy ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünden mezun oldu. Yurtiçi ve Yurtdışında faaliyet gösteren bir şirketin Kuruculuğunu ve Yönetim Kurulu üyeliğiyle yaptı. Gölköy ilçesi, Aydoğan Belediyesi Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisinden adayı olarak girmiş olduğu seçimde % 65 oy oranıyla Aydoğan Belediyesi Başkanlığına seçildi. 2009 yılı Yerel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından yeniden Belediye Başkanı Adayı gösterilerek seçimlerde % 60 oy alarak 2. defa Belediye Başkanlığına seçildi.


2004 yılında başlamış olduğu Aydoğan Belediye Başkanlığı görevi süresi içerisinde, Halkın, Meclis Üyelerinin ve Personelleri ile uyum halinde hizmet verdi. Ak Parti ve Siyasi Büyüklerin sayesinde kalıcı hizmetler yapmış olup, Yapılan hizmetlerden dolayı gerek bölge halkının, gerekse Kamu, Kurum ve Kuruluşlarının takdirini kazanmıştır.


2014-2018 tarihleri arasında Ordu Büyükşehir Belediyesinde kamu görevinde bulundu. Sosyal Sigortalar Kurumu Emeklisi bir ailenin ferdi olup; evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR