BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR

BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR SAYIN VALİ BEYE YAPILAN SAYGISIZLIK VE HAKARET KABUL EDİLEMEZ

BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR Yönetici
Bu içerik 512 kez okundu.

BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR SAYIN VALİ BEYE YAPILAN SAYGISIZLIK VE HAKARET KABUL EDİLEMEZ

HERŞEY ASLINA RÜCU EDER BELLİKİ TEK PARTİLİ DÖNEM CHP DİKTASINI ÖZLEMİŞLER

KENDİLERİNDEN HEM POLİSİMİZE HEM DE VALİMİZE YAPTIKLARI SAYGISIZLIKLARINDAN DOLAYI ÖZÜR DİLEMELERİNİ BEKLİYORUZ

AK PARTİ İl Başkanı Halit Tomakin CHP ‘nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve CHP Genel Başkan Yardımcısının Ordu – Giresun Havaalanında yaptığı ucuz kahramanlık denemeleri , şerefli polisimize ve Ordu  Valisi Sayın Seddar Yavuz Bey'e yaptıkları saygısızlık ve hakaretler  kabul edilemez bir çirkinliktir dedi.

ŞEREFLİ POLİSİMİZE HAYSİYETSİZ, ŞEREFSİZ  VE SAYIN VALİMİZE YAPTIKLARI MAFYA VARİ "İT" DİYEN UCUBE ÜSLUPLARI TAM BİR HEZEYANDIR VE DEVLET ADABINA YAKIŞMAMIŞTIR

 

Başkan Tomakin , Valiliğin yaptığı açıklamada da belirtildiği üzere VİP salonunu kimlerin nasıl kullanacağı sivil havacılık tarafından belirlendiğini ifade etmişken, CHP li yetkililer arsızlık yaparak alınmayacağını bile bile VİP'ye gidiyorlar. Çünkü , İstanbul adayı benim misafirlerim diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı, şahısların  Rical listesine isimlerini bildirmemiş görevini yapmamıştır. Suçlu suçunu bastırmak için her zaman ki yaptıkları gibi mağdur edebiyatından yararlanarak olayları bilerek kargaşaya dönüştürmüşlerdir. Türkiye’nin en büyük metropol şehrini yönetmeye talip kişi ile CHP Genel Başkan Yardımcısının sadece kanunları uygulayan şerefli polisimize haysiyetsiz, şerefsiz  ve sayın valimize yaptıkları mafya vari "it" diyen ucube üslupları tam bir hezeyandır ve devlet adabına yakışmamıştır dedi.

 

HERŞEY ASLINA RÜCU EDER BELLİKİ TEK PARTILI DÖNEM CHP DIKTASINI ÖZLEMİŞLER

İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Genel Başkan Yardımcısı yaptığı açıklamada devletini Hakkıyla temsil eden Sayın Valimizi AK Parti İl Başkanı gibi görev yapmakla suçlamıştır. AK Parti’nin İl Başkanı bellidir. Ne il başkanı olarak biz devletin işine karışırız, ne de vali bey bizim işimize karışır. AK Parti’nin geleneğinde böyle bir uygulama olmamıştır ve olmayacaktır. Herkes üzerine düşen görevi yapmaktadır. Ancak, kendilerine çok görmemek lazım; her şey aslına rücu eder, Milli şefleri, CHP Genel Başkan Vekili ve Başbakan İsmet İnönü 18 Haziran 1936 tarihinde yayınladığı genelgeye “Vilayet ve özel idarelerle, belediyeler ve parti örgütü kaynaştırılmıştır” yazarak içişleri bakanının parti genel sekreteri, valilerin il başkanı olduğunu kamu kurum ve kuruluşları ile paylaştı. Cumhuriyet Halk Partisinin il başkanları aynı zamanda o ilin valisi olarak görev yapmaya başladı. CHP nin mazisi darbeler ve diktadır. Belli ki, bu özlemleri hala devam etmektedir dedi.

 

GÖREVİNİ YAPAN ŞEREFLİ POLİSİMİZE VE VALİMİZE YAPILAN HAKARETLERİ ASLA KABUL EDİLEMEZ BIR SAYGISIZLIKTIR. VALİMİZE VE POLİSİMİZE YAPILAN HAKARETİ DEVLETİMİZE YAPILMIŞ SAYARIZ

Başkan Tomakin, bu iki zat‘da sevgiden nemalanan ama sevgiden nasibi almamış siyasetçilerdir. Halkçıyım derler ama hakkı olmadığı halde VİP kullanmak için  ortalığı ayağa kaldırırlar ve utanmadan mağdur edebiyatı yaparlar. Bunların maskeleri düşmüştür. Milletimiz onların gerçek yüzünü  bir kez daha görmüştür. Görevini yapan şerefli polisimize ve Valimize yapılan hakaretler asla kabul edilemez bir saygısızlıktır. Valimize ve polisimize yapılan hakareti devletimize yapılmış sayarız. Kendilerinden hem polisimize hem de valimize yaptıkları saygısızlıklarından dolayı özür dilemelerini bekliyoruz dedi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR