ENGELLİLER THY İLE YÜZDE 20 +5 TL UCUZA UÇACAK

Türkiye Engelliler Konferedasyonu Ordu il Meclisi Başkanlığı ve Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şubesi TYE Turizm ile THY’nin engelli vatandaşlar için uyguladığı yüzde 20 indirim konusunda iş ortaklığı imzası attı.

ENGELLİLER THY İLE YÜZDE 20 +5 TL UCUZA UÇACAK
ENGELLİLER THY İLE YÜZDE 20 +5 TL UCUZA UÇACAK Yönetici
Bu içerik 686 kez okundu.

Türkiye Engelliler Konferedasyonu Ordu il Meclisi Başkanlığı ve Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şubesi TYE Turizm ile THY’nin engelli vatandaşlar için uyguladığı yüzde 20 indirim konusunda iş ortaklığı imzası attı.

Altınordu’da bulunan bir alış veriş merkezinin karşısında bulunan TYE Tur’da, Türkiye Engelliler Konfederasyonu Ordu İl Meclisi Başkanı Ümit İşbakan’ın girişimleri ile gerçekleştirilen protokol Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şube Başkanı Selma Gülseren ve TYE Turizm sahibi Ertuğrul Koç’un attığı imzalar ile resmileşmiş oldu.

Yapılan protokole ilaveten TYE Turizm sahibi Ertuğrul Koç yüzde 20 indirimin yanı sıra  engelli vatandaşların aldığı her bir bilete 5 TL indirim yapacağının da müjdesini verdi. 

Engelli vatandaşlar ise bu indirimlerden yararlanmak ve 
Miles & Smiles kartı oluşturmak için Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şubesi’ne ulaşması yeterli olacak. Ancak THY engelli indirimi promosyon biletlerde geçerli olmayacak.  

Haber: Ahsen KAYA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ’NİN İL BAŞKANI BELLİDİR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR
ULAŞIM KONFORU ARTIYOR